12 darab tram-train jármű kerékabroncs csere
Buyer: MÁV-START Vasúti Személyszállító Zrt.
- Published
- 8 April 2025
- Submission deadline
- 12 May 2025, 14:00
- Estimated value
- €600,000
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00226309-2025
- Reference
- 5c471f1c-71ac-4d73-b8b7-eb265a2bdefa
- Official source
- Official source
CPV codes
- 50222000Servicios de reparación y mantenimiento de material móvil
Description
Eljárás megnevezése: 12 darab tram-train jármű kerékabroncs csere Megkötendő szerződés: • teljes becsült értéke: nettó 600.000,- EUR, ami 228.732.000,-HUF) • típusa: vállalkozási szerződés • mennyisége: 12 db tram-train jármű (2 tételféleség, összesen 48 db) A szerződés keretmennyisége: 48 db (12 db tram-train jármű, 2 tételféleség) Ajánlatkérő eredményes eljárás esetén a keretmennyiségre köt szerződést, melyből 48 db-ra vállal megrendelési kötelezettséget. A részleteket a BT-24 mező (Ajánlati felhívás II.2.4. pont) tartalmazza.
Award criteria
- Price — Nettó ajánlati összérték (EUR)
Official publications
- TED · 00226309-2025 · 8 April 2025
- OJS · 69/2025 · 8 April 2025
Other tenders from MÁV-START Vasúti Személyszállító Zrt.
- Lúgos, savas vasúti jármű akkumulátorok beszerzése
- Negyedéves tájékoztató_Takarítás KM_2026.II.
- Dobfék alkatrészek beszerzése
- Futóműalkatrészek beszerzése
- Közúti Személyszáll. szolg. Centrál ter. 2025-28.
- Elektromos műszerek, vezérlések és perifériák besz
- Credo autóbusz alkatrészek beszerzése
- Vonatpótló feladatok ellátása 2026-2028
- MAN és Neoplan buszalkatrészek beszerzése
- Paksi térségben autóbuszok karbantartása, javítása