El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union Services

1124 διακήρυξη

Buyer: ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΤΑΧΥΔΡΟΜΕΙΑ ΑΕ

Published
17 April 2024
Submission deadline
20 May 2024, 15:00
Estimated value
€2,849,280
Place of performance
EL303
Procedure
Open procedure
Notice number
00225717-2024
Reference
4bc99235-84ff-40d6-a43d-4fcb837dd78f
Official source
Official source

CPV codes

Description

Αντικείμενο της σύμβασης είναι η προμήθεια, μέσω μακροχρόνιας λειτουργικής μίσθωσης (operationalleasing) χρονικής διάρκειας σαράντα οκτώ (48) μηνών, διακοσίων σαράντα δύο (242) οχημάτων καινούργιων και αμεταχείριστων ήτοι διακοσίων δώδεκα (212) Επιβατικών αυτοκινήτων Ιδιωτικής Xρήσης και τριάντα (30) ελαφρών επαγγελματικών αυτοκινήτων Ιδιωτικής Χρήσης για την εκτέλεση του έργου της αγροτικής διανομής.

Lots (2)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 τμήμα Α
EL303
66114000 Servicios de arrendamiento financiero €2,391,360
2 τμήμα Β
EL303
66114000 Servicios de arrendamiento financiero €457,920

Award criteria

Official publications