1124 διακήρυξη
Buyer: ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΤΑΧΥΔΡΟΜΕΙΑ ΑΕ
- Published
- 4 March 2024
- Submission deadline
- 18 April 2024, 15:00
- Estimated value
- €2,849,280
- Place of performance
- EL303
- Procedure
- Open procedure
- Notice number
- 00131076-2024
- Reference
- 4bc99235-84ff-40d6-a43d-4fcb837dd78f
- Official source
- Official source
CPV codes
- 66114000Servicios de arrendamiento financiero
Description
Αντικείμενο της σύμβασης είναι η προμήθεια, μέσω μακροχρόνιας λειτουργικής μίσθωσης (operationalleasing) χρονικής διάρκειας σαράντα οκτώ (48) μηνών, διακοσίων σαράντα δύο (242) οχημάτων καινούργιων και αμεταχείριστων ήτοι διακοσίων δώδεκα (212) Επιβατικών αυτοκινήτων Ιδιωτικής Xρήσης και τριάντα (30) ελαφρών επαγγελματικών αυτοκινήτων Ιδιωτικής Χρήσης για την εκτέλεση του έργου της αγροτικής διανομής.
Lots (2)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | τμήμα Α | 66114000 Servicios de arrendamiento financiero | €2,391,360 |
| 2 | τμήμα Β | 66114000 Servicios de arrendamiento financiero | €457,920 |
Award criteria
- Price — Η πλεον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά βάσει της χαμηλότερης τιμής
Official publications
- TED · 00131076-2024 · 4 March 2024
- OJS · 45/2024 · 4 March 2024