1060/2025
Buyer: ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΕΡΟΠΟΡΙΚΗ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑ Α.Ε.
- Published
- 7 October 2025
- Submission deadline
- 10 November 2025, 15:00
- Estimated value
- €600,000
- Place of performance
- Σχηματάρι Βοιωτίας, EL641
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00657479-2025
- Reference
- 8aa0d02d-d6f1-4941-b551-e68b08a5e1ba
- Official source
- Official source
CPV codes
- 30199750Cupones
Description
Διακήρυξη 1060/2025 - Προμήθεια διατακτικών για τους εργαζομένους της ΕΑΒ Α.Ε. για αγορές σε super market για τα Χριστούγεννα του έτους 2025
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00657479-2025 · 7 October 2025
- OJS · 192/2025 · 7 October 2025
Other tenders from ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΕΡΟΠΟΡΙΚΗ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑ Α.Ε.