1 db (nyolc személyes) mikrobusz beszerzése
Buyer: Médiaszolgáltatás - támogató és Vagyonkezelő Alap
- Published
- 28 November 2023
- Submission deadline
- 4 January 2024, 10:00
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00722889-2023
- Reference
- 9bd0548c-507b-4086-a9ec-423e4b8df8a4
- Official source
- Official source
CPV codes
- 34100000Vehículos de motor
Description
Adásvételi szerződés keretében az MTVA részére 1 db (nyolc személyes) mikrobusz beszerzése az ajánlati felhívásban és közbeszerzési dokumentumokban (KD) foglaltak szerint.
Award criteria
- Quality — Teljesítési határidő (hónap, min. 4 hónap; max. 12 hónap)
- Price — Ajánlati ár (a kért ellenszolgáltatás teljes bruttó összege HUF-ban)
Official publications
- TED · 00722889-2023 · 28 November 2023
- OJS · 229/2023 · 28 November 2023
Other tenders from Médiaszolgáltatás - támogató és Vagyonkezelő Alap
- UHD HD konverterek és Stúdió video mixer, support
- Vezetékes alkalmi vonalak
- Rádiós műsorgyártó és adáskijátszó rsz. támogatása
- Speciális effektek, ill showtechnikai lámpák
- CDN rendszer üzemeltetésének beszerzése
- Utasító rsz. bővítés,amortizációs csere és support
- MTVA villamosenergia beszerzés 2026/2027
- Rsz. bővítés és tám. AV tartalmak szerkesztéséhez
- Rádió műsorszóró és műsorszétosztó szolgáltatás
- Vagyon-és felelősségbizt. és keretnapos utasbizt.