1/2025
Buyer: Διεύθυνση Αστυνομίας Μαγνησίας/Ελληνική Αστυνομία/Υπουργείο Προστασίας του Πολίτη/Ελληνική Δημοκρατία
- Published
- 19 March 2025
- Submission deadline
- 25 April 2025, 09:00
- Estimated value
- €161,290,032
- Place of performance
- EL613
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00176893-2025
- Reference
- c53c79c0-43ce-47e8-ae26-07bebd56bb95
- Official source
- Official source
CPV codes
- 90910000Servicios de limpieza
Description
Διακήρυξη παροχής υπηρεσιών καθαριότητας
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00176893-2025 · 19 March 2025
- OJS · 55/2025 · 19 March 2025