1/2024 Διακήρυξη Εργασιών Καταπολέμησης του Δάκου Π.Ε.Α.Α. 2024-2025
Buyer: ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΤΤΙΚΗΣ
- Published
- 1 March 2024
- Submission deadline
- 1 April 2024, 23:59
- Estimated value
- €297,360
- Place of performance
- EL305
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00127734-2024
- Reference
- dc3d4830-1a68-4572-8495-20224e32ac33
- Official source
- Official source
CPV codes
- 90922000Servicios de control de plagas
Description
Ηλεκτρονικός ανοικτός διαγωνισμός, άνω των ορίων, για την ανάθεση εργασιών καταπολέμησης του δάκου της ελιάς στις ελαιοκομικές περιοχές της Περιφερειακής Ενότητας Ανατολικής Αττικής (Π.Ε.Α.Α.) της Περιφέρειας Αττικής για τα έτη 2024-2025, με κριτήριο κατακύρωσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά βάσει της τιμής σε ευρώ
Lots (2)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Τμήμα Α | 90922000 Servicios de control de plagas | €187,290 |
| 2 | Τμήμα Β | 90922000 Servicios de control de plagas | €110,070 |
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00127734-2024 · 1 March 2024
- OJS · 44/2024 · 1 March 2024