0924 ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ
Buyer: ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΤΑΧΥΔΡΟΜΕΙΑ ΑΕ
- Published
- 18 April 2024
- Submission deadline
- 21 May 2024, 15:00
- Estimated value
- €1,984,451
- Place of performance
- ΑΘΗΝΑ, EL303
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00230066-2024
- Reference
- 1853d6f2-12a1-4087-a42b-3aa742b93dc6
- Official source
- Official source
CPV codes
- 60161000Servicios de transporte de paquetes
- 79571000Servicios de envío por correo
- 60160000Transporte de correspondencia por carretera
Description
Ανάδειξη αναδόχου για το έργο της μεταφοράς ταχυδρομικών αποστολών σε όλη την επικράτεια με χρήση του στόλου Οχημάτων ΕΛΤΑ 3,5 τόνων και άνω
Award criteria
- Price — η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά μόνο βάσει τιμής (χαμηλότερο εργολαβικό όφελος)
Official publications
- TED · 00230066-2024 · 18 April 2024
- OJS · 77/2024 · 18 April 2024