0824 ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ
Buyer: ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΤΑΧΥΔΡΟΜΕΙΑ ΑΕ
- Published
- 30 August 2024
- Submission deadline
- 9 September 2024, 15:00
- Estimated value
- €8,444,541
- Place of performance
- EL303
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00522388-2024
- Reference
- a5d6bc6a-7f4a-449a-98bf-90688c9dd334
- Official source
- Official source
CPV codes
- 64121100Servicios de distribución postal
- 64121200Servicios de distribución de paquetes
- 64114000Servicios de ventanilla de correos
- 60161000Servicios de transporte de paquetes
- 60160000Transporte de correspondencia por carretera
- 79571000Servicios de envío por correo
- 79500000Servicios de ayuda en las funciones de oficina
- 79342320Servicios de atención al cliente
Description
Ανάδειξη αναδόχου για την εκτέλεση του έργου της εξυπηρέτησης πελατών στο δίκτυο καταστημάτων ΕΛΤΑ (συναλλαγή και διανομή) στη Γεωγραφική Περιοχή του Νομού Αττικής
Award criteria
- Price — η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά μόνο βάσει τιμής (χαμηλότερο εργολαβικό όφελος)
Official publications
- TED · 00522388-2024 · 30 August 2024
- OJS · 169/2024 · 30 August 2024