0724 ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ
Buyer: ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΤΑΧΥΔΡΟΜΕΙΑ ΑΕ
- Published
- 6 September 2024
- Submission deadline
- 11 September 2024, 15:00
- Estimated value
- €6,141,484
- Place of performance
- EL303
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00535762-2024
- Reference
- c2f98ded-940a-4815-9944-5059ecdd5472
- Official source
- Official source
CPV codes
- 64121100Servicios de distribución postal
- 64121200Servicios de distribución de paquetes
- 60161000Servicios de transporte de paquetes
- 79571000Servicios de envío por correo
Description
Ανάδειξη αναδόχου για την παροχή έργου υποστήριξης λειτουργίας Κέντρων Διαλογής (διαλογή, διαμετακόμιση)) στη Γεωγραφική Περιοχή του Νομού Αττικής.
Award criteria
- Price — η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά μόνο βάσει τιμής (χαμηλότερο εργολαβικό όφελος)
Official publications
- TED · 00535762-2024 · 6 September 2024
- OJS · 174/2024 · 6 September 2024