04/2025
Buyer: ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ- ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΗΜΑΘΙΑΣ
- Published
- 12 May 2025
- Submission deadline
- 9 June 2025, 14:30
- Estimated value
- €10,176,991
- Place of performance
- EL521
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00299067-2025
- Reference
- 1dd80a99-1153-4a65-8a9c-c02ca25bc256
- Official source
- Official source
CPV codes
- 60130000Servicios especiales de transporte de pasajeros por carretera
Description
ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΘΕΣΗ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΜΕΤΑΦΟΡΑΣ ΜΑΘΗΤΩΝ ΧΩΡΙΚΗΣ ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑΣ Π.Ε. ΗΜΑΘΙΑΣ, ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ, ΓΙΑ ΤΑ ΣΧΟΛΙΚΑ ΕΤΗ 2025-2026, 2026-2027 ΚΑΙ 2027-2028, ΠΡΟΥΠΟΛΟΓΙΣΜΟΥ 11.500.000,00 ΕΥΡΩ ΣΥΜΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΟΜΕΝΟΥ ΤΟΥ ΦΠΑ 13%, ΚΑΙ ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΩΝ ΠΡΟΑΙΡΕΣΗΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΑΣΗΣ (CPV 60130000 Υπηρεσίες Ειδικών Οδικών Μεταφορών Επιβατών)
Award criteria
- Price — Κριτήριο ανάθεσης της σύμβασης είναι η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά, βάσει βάση τιμής.
Official publications
- TED · 00299067-2025 · 12 May 2025
- OJS · 90/2025 · 12 May 2025
Other tenders from ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ- ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΗΜΑΘΙΑΣ