03/2025
Buyer: ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ- ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΗΜΑΘΙΑΣ
- Published
- 12 May 2025
- Submission deadline
- 10 June 2025, 14:30
- Estimated value
- €282,258
- Place of performance
- EL521
- Procedure
- Open procedure
- Notice number
- 00299476-2025
- Reference
- 338d4e02-b2e9-4959-b0c6-1490c8f1fe7c
- Official source
- Official source
CPV codes
- 09100000Combustibles
Description
ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΥΓΡΩΝ ΚΑΥΣΙΜΩΝ ΘΕΡΜΑΝΣΗΣ ΚΑΙ ΚΙΝΗΣΗΣ ( ΒΕΝΖΙΝΗ ΑΜΟΛΥΒΔΗ, ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ ΚΙΝΗΣΗΣ, ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ ΘΕΡΜΑΝΣΗΣ, ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΤΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΤΗΣ ΠΕ ΗΜΑΘΙΑΣ ΚΑΙ ΤΩΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΤΟΥ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟΥ ΠΑΙΔΕΙΑΣ ΝΟΜΟΥ ΗΜΑΘΙΑΣ 2025-2026 ΣΥΝΟΛΙΚΟΥ ΠΡΟΥΠΟΛΟΓΙΣΜΟΥ 350.000,00 ΜΕ ΦΠΑ 24% (282.258,06 ΧΩΡΙΣ ΦΠΑ).
Lots (4)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ ΘΕΡΜΑΝΣΗΣ | 09135100 Petróleo para calefacción | €40,323 |
| 2 | ΚΑΥΣΙΜΑ ΘΕΡΜΑΝΣΗΣ | 09100000 Combustibles | €80,645 |
| 3 | ΚΑΥΣΙΜΑ ΚΙΝΗΣΗΣ | 09100000 Combustibles | €20,161 |
| 4 | ΚΑΥΣΙΜΑ ΚΙΝΗΣΗΣ | 09100000 Combustibles | €120,968 |
Award criteria
- Price — Κριτήριο ανάθεσης της σύμβασης είναι η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά, βάσει βάση τιμής.
- Price — Κριτήριο ανάθεσης της σύμβασης είναι η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά βάσει τιμής.
- Price — Κριτήριο ανάθεσης της σύμβασης είναι η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά βάσει τιμής.
- Price — Κριτήριο ανάθεσης της σύμβασης είναι η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά βάσει τιμής.
Official publications
- TED · 00299476-2025 · 12 May 2025
- OJS · 90/2025 · 12 May 2025
Other tenders from ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ- ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΗΜΑΘΙΑΣ