01/2023
Buyer: ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΦΟΡΩΝ
- Published
- 2 December 2024
- Estimated value
- €283,800
- Place of performance
- EL301
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00735056-2024
- Reference
- 35eac1f8-0e15-47c1-be74-8d2ca2b29159
- Official source
- Official source
CPV codes
- 30162000Tarjetas inteligentes
Description
Ενεργοποίηση του δικαιώματος προαίρεσης της υπ’ αριθμ. 1/2023 σύμβασης (Α.Δ.Α.Μ.:23SYMV013377518) με την εταιρεία «INFORM ΛΥΚΟΣ (ΕΛΛΑΣ) Α.Ε.», για την παραγωγή καρτών ευφυούς ταχογράφου για χρονικό διάστημα έξι (6) μηνών, ήτοι έως 10-08-2025.
Award criteria
- Quality — ΟΠΩΣ ΣΤΗ ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| INFORM ΛΥΚΟΣ (ΕΛΛΑΣ) Α.Ε. | €283,800 | — |
Official publications
- TED · 00735056-2024 · 2 December 2024
- OJS · 234/2024 · 2 December 2024